Prihlásenie

Anketa


Čo by ste urobili, keby ste si mohli za peniaze kúpiť telefónny kontakt na modelku alebo modela?
Hlasovalo 121 ľudí

  Novinka

V blízkej budúcnosti plánujeme spustiť službu kontakt. Kde bude môct hocikto získať telefonický kontakt na modelku. Samozrejme že službu si modelka musí aktivovať. Sama si nastaví za akú cenu svoj kontakt poskytne. Určité percento zisku jej príde na účet. Služba sa bude riadiť presnými pravidlami.Výroky slávnych

Všetci máme dosť sily, aby sme uniesli nešťastie druhých.
(La Rochefuoucauld )

m

Upozornenie!

Varujeme užívateľov pred falošnými telefonátmi a ponukami. Ak vás bude niekto kontaktovať v našom mene (GOOD STYLE) emailom, alebo telefonicky a kontakt sa nebude zhodovať s číslom a emailom uvedeným na našej stránke, prosím kontaktujte políciu, lebo sa jedná o podvodníkov.Internetový obchod

Chcete zarábať peniaze a nemáte k dispozícii veľké investície? Začnite s tým, čo Vám peňaženka dovolí!

Základná cena internetového obchodu:


Prvá možnosť je platba jednorázovo od 800 EUR bez DPH. + 93 EUR ročne za webhosting a doménu,

za webhosting a doménu, žiadne ďalšie poplatky

Druhá možnosť je mesačný poplatok 15 EUR + + 93 EUR ročne za webhosting a doménu.
 

O obchode

 

 • počet položiek je neobmedzené
 • počet sekcíí je neobmedzené
 • vysoká návštevnosť vďaka najmodernejšej SEO optimalizácii pre vyhľadávače
 • zvýšenie návštevnosti prostredníctvom exportov na najznámejšie portále s porovnávaním cien
 • zvýšenie návštevnosti s pomocou viac ako sto spätných linkov na reklamných serveroch
 • jednoduchá editácia
 • veľa nastavení, ktoré Vám urýchlia prácu
 • možnosť importu tovaru, obrázkov a textov od Vašich dodávateľov, ktorý Vám uľahčí naplnenie obchodu
 • e-shop obsahuje online fakturačný program, cez ktorý môžete vystavovať faktúry na ktoromkoľvek mieste
 • vedenie štatistiky nákupov a predaja, taktiež štatistiky návštevnosti

Ak chcete vedieť viac, prosím kontaktujte nás a dohodneme termín osobnej prezentácie.
 

Poradíme VámAko tvorcovia internetových obchodov Vám poradíme, ako si čo najrýchlejšie rozbehnúť internetový obchod s vysokou návštevnosťou.
 

Našim klientom poradíme:

 • koľko investícií treba na začiatok
 • treba si robiť sklad?
 • je účinná internetová reklama?
 • ktorá reklama sa oplatí?
 • ako podporiť predaj

Referencie

 

http://www.rivalbike.sk/

http://www.led-svetlo.sk/

http://www.seko.sk/

http://peknepradlo.sk/

Info: Všetky onlinové produkty spol. GOOD STYLE musia byť umiestnené na našich serveroch.
 

Náš unikátny editačný systém internetového obchodu:

 

Administračný systém obsahuje niekoľko levelov spravovania e-shopu. Čím vyššia úroveň, tým viac možností zásahov do organizácie e-shopu. Záleží len na Vás, komu dáte prístup do jednotlivých sekcií.

Administračný systém

Zamestnancom zodpovedným za spracovanie obdržaných objednávok, dopĺňanie e-shopu, prideľovanie zliav pre zákazníkov a realizáciu platieb môžete prideliť administračný level šesť až deväť.

 

 

Vybavená objednávka

Objednávky

 

Admin na úrovni 6 má prístup k novým objednávkam, aj k histórií nákupov, kde sú farebne odlíšené neukončené a ukončené nákupy a prehľad s faktúrovanými údajmi. Správca tejto sekcie má rýchly prehľad o objednávateľovi (kontaktné údaje), o objednanom tovare, cene, typu platby a doručenia.

 

Editačný systém

 

Prídavné informácie

 

 

Šiesta úroveň zahŕňa aj právo pridávať informácie cez editačný systém pre návštevníkov webstránky (vysoká flexibilita v aktualizácii dát, napr. dostupné množstvo tovaru, nový tovar na sklade a iné). Možnosť priamo pridávať kategórie, podkategórie alebo ich zrušiť a tiež zadať do zdrojového kódu stránky obsah, názov, url, umiestnenie, popis a kľúčové slová.

 

 

 

 

 

Hromadné e-maily

Hromadné posielanie e-mailov

 

Táto úroveň tiež umožňuje osloviť konkrétnu cieľovú skupinu zákazníkov prostredníctvom zasielania hromadných e-mailov (tvorba kategórií podľa ich preferencií a nakupovacích zvyklostí). Poverený zamestnanec má k dispozícii zoznam registrovaných užívateľov, ktorí súhlasili so zasielaním noviniek a tiež databázu externých odberateľov noviniek. Administračný systém umožňuje v odosielaných e-mailoch nastaviť adresu, z ktorej je správa posielaná, predmet správy, text správy, a tiež vytvárať nové zoznamy príjemcov e-mailových kampaní (prehľadný názov skupiny so zoznamom e-mailov).

 

 

Kategórie

 

Kategórie a produkty

 

Medzi kompetencie admina na úrovni 7 patrí rozširovanie internetového obchodu o nové kategórie a produkty (zadávanie aktuálnej ceny, skladových zásob, globálnej zľavy a možnosť zmazania produktu). Kliknutím na príslušnú kategóriu sa otvorí nové okno. Tu sa nastavuje kategória, do ktorej sa presunie konkrétny produkt, ďalej názov kategórie, logo a popis tovaru.

 

 

 

 

 

Ankety

Ankety

 

Administračný level 7 ďalej umožňuje zverejňovanie a vedenie ankiet pre návštevníkov portálu e-shopu. Táto sekcia obsahuje nástroje na zadanie novej ankety (otázka s možnosťou až desiatich odpovedí), prehľad o aktuálnych a všetkých anketách (nastavenia obsahujú funkciu zapnúť, vypnúť, pozrieť, upraviť, vynulovať a zmazať anketu).

Nová anketa

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Štatistiky predaja

 

Štatistiky

 

Časť venovaná štatistike informuje prevádzkovateľa e-shopu napr. o najpopulárnejších a najpredávanejších tovaroch. Plus je tu priamy link s možnosťou rýchlej editácie záznamov.

 

 

Export pre pricemania.sk

 

Ďalej sa dajú exportovať dáta na zľavové portály (pricemania.sk), kde ponúkané tovary uvidia a môžu si zakúpiť aj ďalší ľudia, ktorí radi porovnávajú tovary alebo priamo nepoznajú Váš e-shop.

 

 

 

 

 

 

Zoznam vystavených faktúr

Faktúry

 

Sekcia Faktúry obsahuje prehľad o zákazníkoch e-shopu.

 

Faktúra a dodací list

Podsekcia Zoznam firiem zobrazuje login, meno, názov firmy, mesto a možnosti Vystaviť faktúru, Vystaviť zálohovú faktúru, Vystaviť dobropis. Možnosť vystavenia vyúčtovacej faktúry je viazaná na vystavenie zálohovej faktúry.

 

Po kliknutí na Vystaviť faktúru je správca internetového obchodu presmerovaný na pripravenú faktúru s uloženými údajmi o dodávateľovi a odberateľovi. Vypĺňa sa konštantný symbol, forma úhrady, číslo faktúry, dátum dodania, vystavenia a splatnosti.

 

Ďalej je možnosť vložiť automatický podpis a pečiatku. Vystavovateľ faktúry vkladá aj názov tovaru (pridanie položiek tovaru sa realizuje prostredníctvom ikony "+", odobratie zasa cez "-"), cenu bez DPH, počet objednaného tovaru s možnosťou odpočtu sumy uhradenej odberateľom v zálohovej faktúre.

 

 

 

Zálohová faktúra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobropis

 

 

 

 

 

 

Vytlačenie faktúry sa realizuje cez podsekciu Zoznam faktúr. V prehľadnej tabuľke je uvedené číslo faktúry, meno, dátum vystavenia, celková suma. Označením príslušných okienok (označiť na tlač, odoslaná, uhradená, pečiatka, podpis) sa zaznamenajú operácie a potvrdením "Vytlačiť" sa v novom okne načíta verzia pre tlač. Administračný systém poskytuje na tomto mieste možnosti zobrazenia, úpravy a zmazania faktúr.

 

 

 

 

Zoznam faktúr - tlač

Na obdobnom systéme funguje aj vystavenie a tlač zálohovej faktúry, dobropisu a vyúčtovacej faktúry.

 

V podsekcii Pečiatka a podpis sa vkladajú menované dáta priamo z počítača, čo pomáha urýchleniu spracovania administratívnej časti objednávok. 

 

Štatistika obratu

 

 

Sledovanie obratu

 

 

Štatistiky v kategórii faktúry poskytujú prehľad obratu e-shopu v účtovných intervaloch (mesiac, štvrťrok, rok).

 

 

 

 

 

Spôsoby doručenia a platieb

Spôsoby platby a doručovania

 

Admin na leveli 8 má možnosť upravovať spôsoby akceptovaných platieb a doručovania tovaru k zákazníkovi. Jednoduchým vpísaním a uložením v nastavenom formulári sú zákazníci informovaní aj o dodatkových poplatkoch súvisiacich s objednávkami, taktiež o možnosti odpustenia poplatku za definovanú službu v prípade prekročenia definovanej ceny.

 

V časti Platba má prevádzkovateľ e-shopu možnosť editovať typ platby a aj prideliť zľavu pre konkrétny typ úhrady objednávky.

 

Zľavy


 

Zľavy pre zákazníkov

 

 

Zľavy poskytujú priestor pre individuálne nastavenie zliav pre zákazníkov rozdelených podľa kategórií. Pre uľahčenie spravovania zľavovej politiky obsahuje stránka priamy link na podsekciu Zákazníci. Pre viac informácii pozri sekcia Zákazníci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nastavenia systému

 

Nastavenia systému

 

V kategórii Nastavenia systému sa definuje výška dane, názov obchodu, url adresa a e-mail obchodu. Tiež sa nastavuje výzor stránky (počet tovarov, stĺpcov, farby) a mena, v ktorej e-shop obchoduje.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zákazníci

 

Zákazníci

 

Súčasťou administračného levelu 8 je aj sekcia Zákazníci, ktorá obsahuje filtre na rýchle vyhľadanie zákazníkov podľa histórie nákupov alebo začiatočného písmena ich loginu.
 


 

 

 

Zákazníci - história nákupov

 

História nákupov

 

 

 

 

Kreditné karty

 

 

Kreditné karty

 

Správa na leveli 9 obsahuje funkcie na nastavenie možností platieb (napr. Platba na dobierku, Prevodom na účet, Platba kartou, Darčekové poukážky). Tiež je možnosť zvoliť využitie platobnej brány platobnými kartami. Kliknutím na tlačidlo "Konfigurácia" správca obchodu nastaví údaje pre spracovanie platby (osobitne pre Tatra Pay, VÚB platby, sporopay).
 

 

 

 

 

 

 

Import z excelu

 

Import z Excelu

 

Pre rýchle načítanie cien k tovarom odporúčame využiť sekciu Import z Excelu. Cenník je potrebné uložiť ako CSV súbor a následne ho importovať cez formulár. Systém sa opýta na priradenie stĺpcov zo súboru ku stĺpcom v databáze a potom na aktualizáciu obsah databázy. Systém rozozná kategórie (riadky s nadpisom "Názov" (potrebné) and "Popis" (nie nutné) - ostatné polia by mali byť prázdne). Môže sa pridať jeden, alebo viac znakov `!` pred meno kategórie pre nastavenie hierarchie (podkategórií).

 

Nástroje na synchronizáciu

 

 

 

Nástroje na synchronizáciu

 

 

Nástroje na synchronizáciu slúžia na preformátovanie používaného typu súboru (excel) do súčinného SQL súboru (vytvorenie zálohy). Potom je ľahké urobiť import (obnovu) databázy. Možné je exportovať len Kategórie a Produkty.